Pneumatiky a disky

Nabízíme pneumatiky a disky nejrůznějších rozměrů a značek jako je například BARUM, BF GOODRICH, BRIDGESTONE, CONTINENTAL, DUNLOP, FIRESTONE, FULDA, GOODYEAR, GT RADIAL, HANKOOK, KLEBER, KORMORAN, MATADOR, MICHELIN, NEXEN, NOKIAN, PIRELLI, SAVA, SEMPERIT, UNIROYAL, VREDESTEIN, YOKOHAMA a mnoho dalších. 

Pneumatiky a disky Vám nabídneme za nejnižší možnou cenu srovnatelnou s internetem. Možná nebudeme první v porovnání s internetovými vyhledávači, ale víme co nabízíme a za tím si také stojíme a ručíme. A pokud naši cenu porovnáte a započítáte všechny poplatky jako je doprava (běžně okolo 100 Kč a více za kus), likvidace staré pneu (asi 50-60 Kč za kus) a případně další možné poplatky, zjistíte, že naše nabídka bude patřit mezi nejlevnější na trhu. Nabízíme jen nové a kvalitní pneu se zárukou, nejedná se o žádné výprodejové zboží ze skladů, kde mnohdy leží i několik let. Naše ceny jsou konečné, bez skrytých poplatků, včetně dopravy, DPH, recyklačních poplatků apod.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO POPTÁVKU JAKÝCHKOLIV PNEUMATIK NEBO DISKŮ, RÁDI VÁM VYPRACUJEME NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU, samozřejmě že zdarma!