NOVĚ ! Doprava pro 7 osob

Nabízíme komfortní a bezpečnou osobní přepravu klimatizovaným minibusem až pro 7 osob + řidič k cestám na letiště v Brně, Praze, Ostravě, Bratislavě, Vídni a mnoha dalším městům jak po celé ČR, tak i Evropě. Nestarejte se o cestu a parkování Vašeho/ Vašich vozů, nechte se pohodlně a bezstarostně přivézt a odvézt  na letiště za velmi výhodných cenových podmínek! 

Stejně tak můžete naši osobní dopravu využít k návštěvě nejrůznějších kulturních nebo sportovních akcí, firemních večírků, rozvozu hostů z Vašich soukromých oslav, svateb a při spoustě dalších příležitostí. 

Nejsme obyčejná taxislužba, jezdíme na základě předem uzavřené a potvrzené objednávky spolu se zaplacením zálohy dle předchozí domluvy. Každou Vaši objednávku individuálně zpracujeme, naceníme a přizpůsobíme dle Vašich přání a požadavků . Jezdíme v jakoukoliv denní i noční dobu.

Pro nezávaznou (a samozřejmě bezplatnou) poptávku nás neváhejte co nejdříve kontaktovat na tel. čísle       +420 725 061 351 nebo na e-mailu jspneu@seznam.cz